WALLEYE FISHING SPORT - logo

 
Výhradní distributor produktů americké firmy
FoodSource Lure Corporation
v České republice představuje:
 
 
FoodSource Lures
FoodSource jsou 100% přirozené a skutečné nástrahy pro 100% rybáře!

příklad balení Ryby mají přírodní potravu 100% raději než umělou. To je jednoduché a není o tom sporu. Ale vyrobit takovou účinnou nástrahu bylo stejně těžké jako chytit trofejní rybu - až doteď!
skutečné krmivo - nástrahy ze 100% přírodních, nutričně bohatých složek

příklad balení FoodSource nástrahy z USA jsou vyrobeny 100% z přírodních složek, bohatých nutričně i na proteiny. Je to zatím jedniná patentovaná přirozená nástraha. Výhody takovéto nástrahy je zbytečné uvádět. Namátkou - jsou ohleduplné k přírodnímu prostředí (100% rychlý a přirozený rozpad), jsou trvanlivější, jejich použití je jednodušší, jsou výživnější, zanechávají přirozený zápach dráždící ryby v jejich blízkosti.

příklad barevého provedení Nástrahy FoodSource jsou určeny pro moderní rybáře, kteří se zajímají o novinky, pro rybáře ohleduplné k přírodě, a v neposlední řadě i pro rybáře, kteří nechodí k vodě jen proto, aby ulehčili rodinnému rozpočtu a naplnili lednici, ale hlavně pro zábavu a požitek z přelstění chytré a velké ryby.

příklad různých tvarů nástrah Firma WFS - Walleye Fishing Sport z Brna podepsala smlouvu o výhradní distribuci produktů FoodSource v České republice. Kontaktujte nás pro veškeré informace o nabídce produktů FoodSource. Žádejte ceník, informace o dodacích podmínkách, způsobu balení nástrah, katalog a jiné.
Přehled nástrah FoodSource

příklad různých tvarů nástrah V případě zájmu nám zavolejte a domluvte si návštěvu zástupce firmy WFS - Walleye Fishing Sport při jeho cestách a pravidelných návštěvách maloobchodů s rybářskými potřebami.
Jsme tu pro Vás!

http://www.fslures.com/
Kontaktní adresa:
WFS - Mojmír Spurný, Horácké náměstí 3, 621 00  Brno
tel.: 549 275 991 fax: 541 214 085 mobil: 602 547 194
 
  CZECH - česká verze
 

©1998-2005 Created and designed by PISCIA s.r.o., fishnet.cz